Mūsu projekti

Brenda aromāta un brenda mārketinga vienotās koncepcijas izstrāde mēbeļu veikalu tīklam «Nakts Mebeles» un ražotnei ar «Pilsetas Matraci» zīmolu.

 

Biznesa aromatizācijas koncepcijas izstrāde atbilstoši BRENDA un mārketinga stratēģijas Express-kapučino baru tīklam «Double Coffee» Latvijā.

 

Biznesa aromatizācijas koncepcijas izstrāde modes veikalu tīklam «Vaide Style» zīmolu.

 

Biznesa aromatizācijas risinājumi sporta un fitnesa centram «Atlantis».

 

Svaigi izceptas maizes aromātu, un konceptuāla risinājuma Aroma tehnoloģijas Klientu piesaistīšanai vairāk nekā 400 tirdzniecības vietās Eiropā, izstrāde. Pasūtītājs - otrs lielākais maizes ceptuvju tīkls pasaulē - IAWS bakery group.

 

Aromāta un tā izmantošanas koncepcijas izstrāde pēc Kraft Foods Europe pieprasījuma, lai nodrošinātu preces reklāmas akcijas Čehoslovākijā un Slovākijā.

 

Aromāta mikroinkapsulācijas tehnoloģijas izmantošana aromatizējot tekstilu.

 

Sadarbības uzsākšana ar mūsdienu multisensorā mārketinga Guru Martinu Linstromu un “Brand Sense” institūtu.

 

Realizēta iespēja izstrādāt jaunus aromātus vai aromāta kopijas jebkuram produktam, jauna efektīga kanāļa tālākai pielietošanai Brenda komunikācijas mārketinga projektos, reklāmas akcijās un pārdošanas aktivitātēs ar mērķi palielināt ROI.

 

Ir ieviesta plastikāta izstrādājumu aromatizācijas tehnoloģija. Izgatavota pirmā Eiropā aromatizētā plastikāta kredīta karte VISA GOLD.

 

Veiksmīgi apgūta ekskluzīvā Baltijas reģionam tehnoloģija, kas paredz poligrāfijas aromatizāciju un, sadarbībā ar vienu no Latvijas vadošajām tipogrāfijām, nodrošināta jebkuras aromatizētas poligrāfiskās produkcijas ražošana. Mūsu Klientiem ir pieejami vairāk par 250 dažāda veida aromātu.

 

Ir nodrošinātas papīra reklāmas aromatizatoru (gaisa atsvaidzinātāju) izgatavošanas iespējas, izmantojot standartā (vairāk par 750 dažādu gatavo formu) vai jūsu individuālus maketus. Pieejams plašs aromātu klāsts (vairāk par 90 dažādi veidi).

 

Unikāla brenda aromāta izgatavošana Hansabanka, kas atbilst bankas mārketinga stratēģijai un Aroma Marketinga projekta mērķiem. Veiksmīgi pabeigts pilot- projekts DOMINA filiālē.

 
 

Our awards

g
Member of
Latvia Traders Association
g
GOLDEN AWARD 2004
(in cooperation with STARCOM)
g
SILVER AWARD 2004
(in cooperation with STARCOM)
 

My Wishlist

No items here yet.